تابلو لاسوگاسی

تابلو لاسوگاسی

 

الکترولاجیک,ساخت تابلو لترلایت(لاسوگاسی)

تابلو لاسوگاسی به تابلو های حروف برجسته ای گفته میشود که می توان بر روی تابلوهای تبلیغاتی پیاده سازی نمود. حروف برجسته لاسوگاسی یا لترلایت به عنوان یکی از جدیدترین انواع حروف برجسته در صنعت تابلوسازی به شمار می آید, که عموما جنس این حروف از فلز آهن است و با رنگ کوره ای,رنگ روغنی و یا الکترواستاتیک در طرح ها و رنگ های متنوع ساخته میشود.برای نورپردازی حروف لاسوگاسی میتوان از لامپ های نئون هم استفاده کرد.

در نورپردازی این حروف ظاهر,ابعاد و نحوه نوردهی آنها با یکدیگر متفاوت است.

به دلیل وجود تعداد بالای این تابلوها در شهر لاسوگاس آمریکا نام این تابلوها به تابلو لاسوگاسی و یا لترلایت نام گذاری شد.

 

الکترولاجیک,ساخت تابلو لترلایت(لاسوگاسی)

حروف برجسته لاسوگاسی(لترلایت)

به تابلو های حروف برجسته,حروف لاسوگاسی یا لترلایت گفته میشود.این تابلوها الهام گرفته شده از برخی تابلوهای شهر لاسوگاس می باشد.به خاطر سبک نورپردازی و طراحی نوآورانه و جلوه بصری بسیار زیبایی که به شهر میدهد طرفداران زیادی دارد و باعث جذب بیشتر مشتریان میشود.بنا به درخواست مشتری می توان از طرح ها و رنگ های مختلف برای این حروف استفاده کرد(طراحی حروف و رنگ لامپ ها توسط مشتری انتخاب میشود).

ساخت تابلو لترلایت(لاسوگاسی)

کابرد تابلو لاسوگاسی

این تابلو در اشکال و رنگ های مختلف طراحی میشود که میتوان برای زیبائی بیشتر  و جذب مخاطب از لامپ های نئون استفاده کرد.علاوه بر حروف میتوان از نماد های مختلف برحسب مشاغل طراحی کرد,مانند:گل,موبایل,ستاره,خورشید و خوراکی های مربوط به رستوران ها و کافه ها و… که در قالب تابلو لاسوگاسی ساخته میشود.

ساخت تابلو لترلایت(لاسوگاسی)

مزیت تابلو لاسوگاسی

*مهمترین ویژگی این تابلوها,نوردهی متفاوت آن است که مخاطب به دلیل جذابیت و خیره کنندگی این تابلوها جذب میشود و نسبت به تابلوهای تبلیغاتی دیگر(تابلو استیل,تابلو چلنیوم و..) به گونه ای خاص خودنمایی  میکند.

*یکی از دلایلی که مشتری محل فروشگاه شما را فراموش نمیکند نورپردازی زیبا روی حروف و اشکال این تابلو است که به راحتی میتواند بر چشم بصری هر بیننده ای تاثیرگذار باشد.

*تابلوهای لاسوگاسی به مرور زمان زنگ نمیزنند و در صورت زنگ زدن از زیبائی آن کاسته نمیشود و حالت نوستالژیک خود را حفظ میکند(و همچنین به حالت اولیه قابل ترمیم است).

*میتوان از این تابلوها در سر درب فروشگاه و طراحی داخل ویترین که در معرض دید مشتری است بکار ببرید.

*با دوام بودن و مقاوم بودن در برابر محیطی مانند: آب و خاک و…

*در عین پر نور بودن مصرف برق بالایی ندارد.

*قابلیت بازیافت دارد.

الکترولاجیک,ساخت تابلو لترلایت(لاسوگاسی)

قیمت حروف برجسته لاسوگاسی

قیمت تابلو لاسوگاسی برحسب سایز تابلو,جنس لامپهای مصرفی,جنس خود حروف,جنس ورقه  دور کار,نوع و کیفیت ابزارهایی است که در تابلو ها مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین محیطی که حروف اشغال میکند و از طرف دیگر به علت تغییر روزانه قیمت اجناس و نداشتن ثبات نمیتوانیم قیمت واحدی در خصوص تابلوهای لاسوگاسی ارائه دهیم. اما جای نگرانی نیست گروه تولیدی الکترولاجیک ارائه کننده تابلو لاسوگاسی و چراغهای لاسوگاسی ارزان و در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان است.

الکترولاجیک,ساخت تابلو لترلایت(لاسوگاسی)

مراحل ساخت حروف برجسته لاسوگاسی

برای ساخت تابلوهای لاسوگاسی ابتدا باید فواصل لامپها و تعداد آنها را با استفاده از برنامه های رسامی مانند کورل مشخص کنیم.بعد از انجام آن با توجه به درخواست و نوع کار مشتری,جنس کار انتخاب میشود از جنس پلکسی گلاس,فلز یا استیل باشد.معمولا برای ساخت تابلو از ورق آهن یا استیل ضد زنگ 6.0 تا یک میلیمتری و اکرولیک لوله ای شیشه است که به یک پلکسی با رنگ درخواستی چسبانده و استفاده میشود.با توجه به سفارش مشتری و نوع تابلو بعد از برش حروف با دستگاه برش لیزر و لبه کارهم بصورت یک تکه فلزی یا استیل با ضخامت های متفاوت توسط تابلوساز ساخته میشود.در قسمت هایی که در نرم افزار مشخص کردیم برای نورپردازی این حروف و قرار دادن سرپیچ لامپ و بستن لامپها روی آن کارهای سیم کشی را انجام میدهیم و نور بطور مستقیم به صفحه اکرولیک تابیده میشود و روشنایی صفخه حروف را تامین میکند.برای زیرساز حروف از ورق های PVC بهره میبرند.

مهمترین تفاوت حروف برجسته لاسوگاسی با دیگر حروف برجسته

تفاوت در نحوه قرارگیری و تعداد لامپ های حروف میباشد که به دو صورت انجام میشود:

روش اول) لامپ ها میان لبه کار و درون حروف قرار میگرد.

روش دوم) در این روش لامپ ها بطور برجسته و بیرون زده از سطح حروف قرار میگیرند که رویه کار با لبه ها هم سطح شده و بعد لامپها در آنجا قرار میگیرند.

در نوع کار یکی از این دو روش بنا به خواسته مشتری انجام میشود که هر کدام زیبائی خاص خود را دارد.

حروف برجسته لاسوگاسی انواع مختلفی دارد که پر طرفدارترین نوع آن طرح زنگ زده و پتینه روی حروف به شمار می آید.این نوع حروف برجسته بیشترین میزان نور به حروف را میدهد و باعث روشنایی هر چه بیشتر به مغازه یا سر درب فروشگاه ها می شود.

شماره تماس :

09126614484

09124547883

02165160442

کانال تلگرام

مطالب مرتبط